Двокімнатна квартира №39, житловою площею 28.1 кв. м., загальною площею 45.5 кв.м., що розташована м. Харків, проспект Байрона, буд. 167 Г

Стан аукціона:
торги не відбулись
Номер лоту:
596912
Дата проведення аукціону:
01-05-2026 09:00
Дата закінчення торгів:
01-05-2026 18:00
Дата закінчення подання заявок:
01-05-2026 08:00
Стартова ціна:
1 499 300.00 грн.
Гарантійний внесок:
74 965.00 грн.
Крок аукціону:
14 993.00 грн.
Область:
Харківська обл.
Місцезнаходження майна:
м. Харків, пр. Байрона, 167Г кв. 39
Дата публікації:
01-04-2026 12:01
Кількість кімнат
2
Oбмеження на використання квартири, будинку
заборона відчуження
Площа кожної кімнати, м.кв.
1-а кімната площею 11,9 кв.м, 2-а кімната 16,2 кв.м.
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната
7
Кількість поверхів будинку
9
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди
кухня площею 7,5 кв.м, вбиральна,3,5 кв.м, коридор, 5,3 кв.м
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв.
28.1

Додатково:

1-а кімната площею 11,9 кв.м, 2-а кімната 16,2 кв.м., кухня площею 7,5 кв.м, вбиральна,3,5 кв.м, коридор, 5,3 кв.м. інформація про зареєстрованих повнолітніх/неповнолітніх/малолітніх осіб: зареєстровано одна повнолітня особа.Підстава виникненя права власності у боржника на майно: договір купівлі-продажу, № 5433, 22.10.2007, приватний нотаріус ХМНО Харченко І.А , реєстраційний номер майна 739585

Реєстраційний номер лота
596912
Категорія
Житлова нерухомість
Відомості про обтяження майна:

постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 48579653, виданий 20.08.2015, видавник: Фрунзенський ВДВС ХМУЮ, постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 52578175, виданий 15.11.2016, видавник: Комінтернівський ВДВС м. Харків ГТУЮ у Харківській області,постанова, серія та номер: 56178328, виданий 17.04.2018, видавник: Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у харківській області, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 79752887, видавник: Основ'янсько-Слобідський ВДВС.